Kiermasz odzieży dziecięcej, zabawek, sprzętu sportowego

Kiermasz odzieży dziecięcej, zabawek, sprzętu sportowego

W sobotę 5 XI, na wzór popularnych norweskich pchlich targów, Polska Szkoła w Bergen organizuje kiermasz odzieży dziecięcej, zabawek, sprzętu sportowego i innych przedmiotów, z których nasze pociechy już wyrosły. Kiermasz zaplanowano na godzinę 12:30 w holu głównym Szkoły. Koniec kiermaszu o godz. 15:00. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż oraz tych, którzy pragną coś kupić – zapraszamy nie tylko rodziców dzieci uczęszczających do Polskiej Szkoły w Bergen, ale wszystkich zainteresowanych. Wszelkie pytania dotyczące kiermaszu prosimy kierować na adres e-mail bądź telefonicznie na numer podany na stronie internetowej Szkoły www.polskaszkolawbergen.no. Całe przedsięwzięcie koordynuje Pani Elżbieta Kopera. Kiermasz nie ma wpływu na przebieg zajęć dydaktycznych. Serdecznie zapraszamy!

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no