zajęcia z dnia 06.01.2018

Witamy Nowy Rok. Rozmowa na temat Roku Starego i Nowego. Tropimy ortografię. Czytanie rymowanek z trudnością ortograficzną-ż-wymienne ż-po spółgłoskach. Tworzenie wyrazów z  ż-wymiennym do podanych wyrazów. Utrwalanie pisowni wyrazów z trudnością ortograficzną. Odczytywanie ukrytych wyrazów i zapisanie ich według kolejności alfabetycznej. Układanie zdań z wybranymi wyrazami z ż. Stopniowanie przymiotników. Przysłówek,rzeczownik,przymiotnik,czasownik.

Praca domowa
 
Proszę nauczyć się czytać
Podręcznik strona 96 i 97
Karty ćwiczeń strona 72 ,73 -ćwiczenie 1,2,5
Proszę przynieść na następne zajęcia część 2 i 3 (podręcznik i karty ćwiczeń)

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no