zajęcia z dnia 07.03.2020

Temat: Analiza i synteza słuchowo-wzrokowa wyrazów z ń, ni. Wyróżnianie samogłosek i spółgłosek w poznanych wyrazach. Głoska a litera - utrwalanie pojęć. Ćwiczenia w czytaniu tekstów na różnych poziomach. Wypowiedzi na temat ilustracji i tekstu.Nauka pisania litery ń. “Pudełko pragnień Stefana”. Analiza i synteza wzrokowo-słuchowa wyrazów z głoskąs. Nauka pisania litery s,S na podstawie wyrazów słoń, Stefan. Laurka dla mamy na Dzień Kobiet.

Praca w domu:

s.41 zadanie 3,

s.48 zadanie 1,3

Proszę o przyniesienie na następne zajęcia:

- wydmuszki z jajek,

- patyczki około 20cm,

- kolorowy papier, wycinanki (kolor zielony na łodygę i liście i inne na kwiaty)

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no