zajęcia z dnia 08.02.2020

Noworoczne plany i marzenia uczniów i Zenka na podstawie ilustracji, tekstu i własnych doświadczeń. Analiza i synteza wzrokowo-słuchowa wyrazów z głoską Z. Ćwiczenia grafomotoryczne przygotowujące do nauki pisania liter z, Z. Nauka pisania liter. Ćwiczenia w czytaniu tekstów na różnych poziomach. Wielozdaniowe wypowiedzi na temat konstruowania robota na podstawie ilustracji i tekstu czytanego przez nauczyciela.Analiza i synteza wzrokowo-słuchowa wyrazów z głoską r.Nauka pisania liter r, R

Wypowiedzi na temat ulubionych zabaw na śniegu i lodzie ze zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo. Ćwiczenia w czytaniu. Wielozdaniowe wypowiedzi na temat ułożonej historyjki obrazkowej.


 

Praca domowa:

ćwiczenie 1 s. 6

ćwiczenie 3 s. 7

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no