zajęcia z dnia 08.12.2018

Swobodne wypowiedzi uczniów na temat wizyty w bibliotece. Rozwiązywanie zagadek. Analiza i synteza głoskowa oraz sylabowa wyrazów z głoską ą. Nauka pisania litery ą na pod­stawie wyrazów wąsy, gąski. Analiza słuchowa wyrazów z głoską ą. Zaznaczanie miejsc występowania głoski ą. Czytanie ze zrozumieniem. Słuchanie ze zrozumieniem fragmentu książki Marii Kownackiej Plastusiowy pamiętnik. Udzielanie odpowiedzi w formie zdań. Uzupełnianie pól poznanymi literami. Wykonanie postaci Plastusia z plasteliny. Nauka pisania litery ę na podstawie wyrazów myję, idę. Ćwiczenia w czytaniu.

Praca domowa
Dokończ pisanie liter ,sylab i wyrazów strona 88(dla chętnych strona 89).
Na następne zajęcia proszę przynieść drugą część podręcznik i karty ćwiczeń.
Proszę przynieść  kolorowy papier ,nożyczki ,klej -będziemy robić ozdoby choinkowe ,kartki świąteczne.

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no