zajęcia z dnia 09.11.2019

Uroczystość z okazji 10 lecia szkoły oraz  Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada

1.      Rozmowa na temat gości przybyłych do szkoły i uroczystości.
2.      Spotkanie z mistrzem mowy polskiej prof. Jerzym Bralczykiem i jego małżonką Lucyną Kirwil – językoznawcą i psychologiem. Pytania i odpowiedzi.
3.      Wizyta marynarzy ze Stowarzyszenia Oficerów Marynarki Wojennej RP z siedzibą w Gdyni  – patronów naszej szkoły. Wręczenie upominków przez marynarzy. Udział w konkursie.
4.      Uroczystość z okazji 10- lecia naszej szkoły oraz Święta 11 listopada z występem uczniów m.in. naszej klasy: recytacja wiersza „W samym centrum Europy” oraz pokaz pląsów i tańców: „Krakowiak”, „Dwóm tańczyć się zachciało”, „Poszło dziewczę po ziele”, „Pingwin”.
5.      Obejrzenie wystaw prac plastycznych i pamiątek związanych z patronem szkoły.

Serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy zaangażowali się w tym dniu i m.in. upiekli ciasta dla dzieci oraz byli obecni na uroczystości w sobotę i niedzielę. To nasza wspólna sprawa. Zachęcam do dalszej współpracy. Wychowawczyni - Jolanta M.

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no