zajęcia z dnia 17.03.2018

W ramach cyklu Znamy się tylko z  literatury-spotkanie z Agnieszką Frączek autorką książek dla dzieci i specjalistką od językowych dylematów.Bawimy się  słowami.Tworzenie wyrazu z rozsypanki literowej.Czytanie wiersza J.Tuwima O panu Tralalińskim. Wyjaśnienie znaczenia wyrazu-zacny.Uzupełnianie informacji o głównym bohaterze,wiersza o panu Tralalińskim. Tworzenie  i zapisywanie z sylab wyrazów z trudnością ortograficzną-h. Czasowniki czas  przyszły,przeszły i teraźniejszy.

Praca domowa
Proszę nauczyć się czytać-Mowa polska-podręcznik strona 10 i 11
Karty ćwiczeń 
strona 10-ćwiczenie 1,2,3
strona 11-ćwiczenie 4,5
strona 12 -ćwiczenie 1

 

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no