zajęcia z dnia 20.05.2017

Język polski
 
Tematy
W świecie radia i teatru. Ćwiczenia interaktywne.
Pisownia ą i ę.
 
 
WOP
1.Ciekawe miejsca w Polsce .
2.Słynni Polacy .
 
 
Szanowni Rodzice , program nauki historii początków państwa polskiego zrealizowalam z uczniami w pełni . Jestem bardzo zadowolona z postępów w nauce i przyswojenia materiału przez uczniów , zrobili duże postępy.... Obiecalam uczniom , że w trakcie ostatniego spotkania (03 czerwca br.)  wybierzemy się na wspólny , krótki  i zasłużony  spacer po całorocznej nauce ...Bedzie możliwość zakupu np. lodów , napojów ...przez uczniów .
 
Mam wielką prośbę do Państwa - proszę utrwalać zdobyte   wiadomości ....... , z serdecznymi życzeniami szczęśliwych wakacji Mirosława Pustkowska 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no