zajęcia z dnia 25.01.2020

Temat:  Wypowiedzi na temat zimowej pogody i stroju na podstawie ilustracji, czytanego tekstu i doświadczeń uczniów. Analiza i synteza wzrokowo-słuchowa wyrazów z głoską b. Nauka pisania liter b,B.. Wysłuchanie tekstu “Miski nie tylko pod choinkę” Wielozdaniowe wypowiedzi na temat gier na podstawie ilustracji, czytanego tekstu. Analiza i synteza wzrokowo-słuchowa wyrazów z głoską g. Ćwiczenia w czytaniu na różnych poziomach.
Ważne słowa “przepraszam”, “proszę”, “dziękuję”. Wprowadzenie litery ch na podstawie wyrazu choinka.Nauka pisania dwuznaku ch,Ch.

Praca domowa:
s.54 zadanie1
s.58 zadanie 1
s.59 zadanie 4
Proszę o przyniesienie na następne zajęcia zeszytu ćwiczeń i podręcznika część 3

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no