zajęcia z dnia 25.01.2020

Rozwiązywanie krzyżówki. Prezentowanie informacji o Biskupinie zdobytych z różnych źródeł wiedzy. Uzupełnianie zdań wyrazami we właściwej formie. Czytanie wyrazów, dzielenie ich na sylaby, głoski i litery. Układanie i zapisywanie zdań z rozsypanki wyrazowej. Zrób to sam!  Wypowiedzi na temat wysłuchanej legendy Marty Berowskiej O Lechu, Czechu i Rusie oraz historyjki obrazkowej. Opowiadanie legendy. Warto ich znać! Mieszko I. Ćwiczenia w głośnym czytaniu. Gimnastyka oka i języka. Mapa jako ważne źródło informacji. Czytanie i uzupełnianie zdań wyrazami. Utrwalanie pisowni wielką literą nazw państw, miast i rzek. Układanie z nalepek godła Polski.

Praca domowa
Ćwiczenie 1,2,3,4,5 strona 30 i 31
Proszę nauczyć się czytać-Jesienne przebieranki-strona 24 podręcznik.

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no