zajęcia z dnia 26.05.2018

Czytanie ze zrozumieniem tekstów Ogród warzywno-kwiatowy i Zwierzęta w ogrodzie.Tworzenie rodziny wyrazu kwiat.Dobieranie określeń  do rzeczownika ogród.Układanie i zapisywanie zdań.Zamiana zdań z czasu przeszłego na teraźniejszy.Uzupełnianie luk w wyrazach-utrwalenie pisowni wyrazów z rz,ż ch,h. Pisanie zaproszenia.Dopasowanie części powiedzeń i ich wyjaśnienie.Piszemy poprawnie-utrwalenie poznanych wiadomości i umiejętności.Dzień Matki-za co kochamy mamę.
 

Praca domowa
Proszę nauczyć się czytać-Drzewo pokoju-podręcznik strona 50
Karty ćwiczeń strona 27  ćwiczenie 4, strona 33 ćwiczenie 4,5,strona 34 ćwiczenie 1,2 ,3.

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no