zajęcia z dnia 26.10.2019

Przywitanie nowego kolegi w grupie, Wiktora
Przywitanie wszystkich dzieci
Wierszyk o czapli, pogadanka i literka C
Praca plastyczna “Nasza Polska złota jesień”.
Ćwiczenie piosenki “ Dylu, dylu”
Ćwiczenia i zabawy na sali gimnastycznej.

Nastepne zajecia beda wygladaly tak, że dzieci przychodzą na godzinę taka jak zawsze a potem dopiero schodzimy na dół na uroczysty apel 10 lecia szkoły i bedziemy spiewac “dylu dylu”, potem idziemy na sale gimnastyczna bo tam beda atrakcje dla dzieci, rodzicow tez zapraszamy bo potrzebna będzie pomoc swoim dzieciaczkom, potem idziemy do szkoły na ciasto i picie.
Prosze o ubranie dzieci w białe bluzeczki i ciemny dół .
Serdecznie pozdrawiam Aneta

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no