zajęcia z dnia 26.10.2019

Rozmowa na temat konieczności segregacji i sposobów wykorzystania odpadów-na podstawie ilustracji ,tekstu i doświadczeń uczniów. Układanie i zapisywanie zdania z rozsypanki  sylabowej. Odczytywanie zaszyfrowanego hasła. Stosowanie poprawnej formy gramatycznej w nazwach czynności .Doskonalenie techniki czytania. Piszemy poprawnie. Utrwalanie wyrazów z u. Układanie opowiadania z wyrazami z u. Czytanie wiersza - Łyżka i widelec. Rozmowa  na temat co nam dają drzewa. Doskonalenie techniki kształtnego pisania. Rzeczowniki - wyszukiwanie w tekście.

Praca domowa
Karty ćwiczeń-strona 41 ćwiczenie 4,5,6
Strona 51 ćwiczenie 4,5,6  ,strona 52 ćwiczenie 1,2,3
Proszę nauczyć się czytać-O fabianie- podręcznik strona 40
Bardzo proszę pamiętać o stroju galowym.

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no