zajęcia z dnia 28.04.2018

J. polski

Tematy
Świat przedstawiony powieści przygodowej " Wakacje z duchami" A. Bahdaja. 
Przysłowia mądrością narodów. 

Omówiliśmy elementy świata przedstawionego powieści, opisaliśmy wybranego bohatera powieści. W ćwiczeniach multimedialnych doskonaliśmy poprawną pisownię wyrazów, rozpoznawaliśmy i wyjaśnialiśmy polskie przysłowia.

Tematy
Świat przedstawiony powieści przygodowej " Wakacje z duchami" A. Bahdaja. 
Przysłowia mądrością narodów. 


Omówiliśmy elementy świata przedstawionego powieści, opisaliśmy wybranego bohatera powieści. W ćwiczeniach multimedialnych doskonaliśmy poprawną pisownię wyrazów, rozpoznawaliśmy i wyjaśnialiśmy polskie przysłowia.

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no