zajęcia z dnia 29.09.2018

Wysłuchanie fragmentu wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej Miłość, radość, lęk. Wypowiedzi uczniów na temat sposobów świętowania urodzin na podstawie własnych doświadczeń, przeczytanego przez nauczyciela tekstu oraz ilustracji zamieszczonej w podręczniku. Analiza i synteza wzrokowo słuchowa wyrazów zawierających głoskę t. Ćwiczenia grafomotoryczne. Wprowadzenie liter t, T na podstawie wyrazów tort, Tymek. Ćwiczenia w czytaniu poznanego tekstu.

Rozwiązywanie zagadki. Rozmowa na temat wyglądu ogrodu jesienią na podstawie ilustracji w podręczniku. Doskonalenie umiejętności czytania. Nauka pisania liter i, I na podstawie wyrazów irys, Iga. Analiza słuchowo-wzrokowa wyrazów z głoską i.

Praca domowa

Karty ćwiczeń strona 38 ćwiczenie 2,3

strona 39 ćwiczenie 4,5

strona 42 ćwiczenie 1

 

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no