zajęcia z dnia 30.11.2019

Za nami pracowity dzień. Przedszkolaki wykonały piękne ozdoby świąteczne. Wszyscy byli bardzo chętni do pracy, cierpliwie, starannie i pomysłowo wykonywali swoje prace. Dodatkowo w świąteczny nastrój wprowadziły nas kolędy i piosenki bożonarodzeniowe. Dzień zakończyliśmy śpiewaniem i zabawa stary niedźwiedź mocno śpi. Było kolorowo, brokatowo i bardzo wesoło.
Następne spotkanie 14 grudnia, będzie ono mikołajkowo-wigilijne. Pani Martyna Rejniak skontaktuje się ze wszystkimi w sprawie organizacji wspólnej wigilii. W tym dniu zaraz po godz 10  dzieci odwiedzi Mikołaj.
Bardzo prosimy o podpisywanie wszystkich rzeczy.
Dziękujemy za super dzień
Natalia i Aneta.

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no