zajęcia z dnia 6.04.2019

Język polski :
1.2. Wielkanocne Jajeczko  - przy słodkim stole .
       Przybliżenie postaci odwiedzającej nas pisarki oraz Jej twórczości  - Pani Anny Onichimowskiej .Krótki fragment  książki  ,, Hera - moja miłość ``.
3.4. Spotkanie z pisarką - Anną Onichimowską .
Podział na role do teatrzyku klasowego ,,Kozucha Kłamczucha `` Janiny Porazińskiej .

Zadanie domowe :
04 maja br. uczniowie 8 klasy i gimnazjalnej będą pisać końcowy test z wiedzy języka polskiego . Proszę o przegląd notatek w zeszycie i utrwalenie wiedzy .
Zagadnienia do testu wkrótce .

Drodzy Rodzice i Uczniowie,
Po spotkaniu uczniów z dyrektor szkoły podczas zajęć 23 marca, młodzież zobowiązała się napisać na 4 maja (bez konieczności podpisywania swoich przemyśleń imieniem i nazwiskiem), jak wyobraża sobie dalszą naukę w szkole. Chodzi o formę zajęć, o tematy, które ich interesują, zajęcia sportowe etc. Chcielibyśmy poznać oczekiwania młodzieży, by naszą szkolną ofertę jak najlepiej dostosować do oczekiwań młodych Polaków.  Będziemy wdzięczni za zdanie wyrażone przez naszych najstarszych uczniów. Czekamy więc na opinie, propozycje, uwagi. Dziękujemy!
 
Historia

Gra w  Niepodległą.

Forening Sammen i Bergen

Lyshovden skole

Lillehatten 3
Fyllingsdalen
5148 Bergen
+47 46225267 sammenibergen@gmail.com
www.polskaszkolawbergen.no